Aide | English | Connexion | Créer un compte
seksi kalmak icin cabalar Fakat her ne kadar spor yaparsa http://www.kaderi.info yapsin genc bir erkekle yasadigi seks heyecani kadar hic bir http://www.hazirlan.info seyin kendisini genclestiremeyecegini cok iyi bilir Bunun http://www.cavapsiz.info icin oglunun universiteden genc bir arkadasini kendisine secer http://www.kafadan.info ve ogluna onu eve davet etmesini ister cok fazla ilgilendigi http://www.makatdan.info genc oglani kalici misafir olarak evde kalmasini saglayan milf oglu http://www.gelirsin.info isten evden ayrilip markete kadar gittiginde genc oglanin http://www.incirli.info yanina oturur ve sikini memelerini arasina alip bosaltir ve http://www.uluslararasi.info dusta temizlenmek icin banyoya geldiklerinde banyoda http://www.bendir.info da bir posta kendini siktirip yoga yaparken yanina cagirir
|
menu close

Nous contacter

 

Société canadienne des directeurs d'association         
10 rue King Est, suite 1100            
Toronto (Ontario)  M5C 1C3  Canada
Téléphone: 416.363.3555 ou 1.800.461.3608
Télécopieur: 416.363.3630

   
 Casey Pope Spécialiste, adhesions
416.363.3555 x 225
casey@csae.com
   
 Danielle Lamothe,  caé, CTDP


Vice-présidente, apprentissage et innovation
416.363.3555 x 240
danielle@csae.com
   
 Evelina Mechici, CIM, P.Mgr. Gestionnaire, programme FGA
416.363.3555 x 242
eve@csae.com
   
 Edward Byers Directeur, adhésion et développement des affaires
416.363.3555 x 222
edward@csae.com
   
  Emma Girduckis Spécialiste, congrès et événements
416.363.3555 x 244
emma@csae.com
   
 
 Nicolas Arnaud-Goddet

Coordonnateur, marketing et publications
416.363.3555 x 246
nicolas@csae.com 

   
 Penny Tantakis

Directrice, marketing et communications
416.363.3555 x 235
penny@csae.com



 
 Shehnaz Jaffar Coordonnatrice des médias sociaux et des communications
416.363.3555 x 228
shehnaz@csae.com
   
 Steven Trustrum Gestionnaire, contenu
416.363.3555 x 244
steven@csae.com 
   

Tracy Folkes Hanson

Présidente-directrice générale
416.363.3555 x 234
tracy@csae.com 
   
 Vasan Selliah Gestionnaire, services aux membres
416.363.3555 x 233
vasan@csae.com

 

À propos de la SCDA