Network Council

Leadership and Events Council Chair

Rick Nickelchok
President
British Columbia Sailing Association
British Columbia
Phone:  778-255-1750
Email: Ricknickelchok@gmail.com

Council Member

Tim Read, CAE
Member Relations Manager BC Int. & North
Chartered Professionals in HR of BC & Yukon
201 - 1789 Harvey Avenue
Kelowna, BC  V1Y 6G4
Phone:  250-317-8344
Email: tread@cphrbc.ca


Council Member

Jane Talbot
SHRM-PC Vice President
Downtown Vancouver Business Improvement Association (DVBIA)
Suite 325-1130 West Pender Street
Vancouver,BC  V6E 4A4
Phone: 604-685-7811 (Ext 202)
Email:  Jane@dtvan.ca


Council Member 

Damian Stathonikos, CAE

President 

BOMA BC (Building Owners & Managers Association of BC)

556-409 Granville Street,
Vancouver, BC V6T 1T2
Phone: 604-684.-916 (ext. 224)
Email:  dstathonikos@boma.bc.ca


Council Member 

Ms. Barbette Igonia, CAE
President & CEO
British Columbia Electrical Association
3989 Henning Drive, Suite 224
Burnaby, BC V5C 6N5

Phone: 604 -291-7708 (ext. 305)
Email: barbette@bcea.bc.ca
Website:www.bcea.bc.ca


Council Member

Pia Schattner

Sales Manager
Sheraton & Marriott Vancouver Airport Hotel
7551 Westminster Hwy.
Richmond, BC V6X 1A3
Phone:  604 233 3953
Email:  pia.schattner@sheratonvancouverairport.com

 

 

 







 


 



 



Networks

seksi kalmak icin cabalar Fakat her ne kadar spor yaparsa http://www.kaderi.info yapsin genc bir erkekle yasadigi seks heyecani kadar hic bir http://www.hazirlan.info seyin kendisini genclestiremeyecegini cok iyi bilir Bunun http://www.cavapsiz.info icin oglunun universiteden genc bir arkadasini kendisine secer http://www.kafadan.info ve ogluna onu eve davet etmesini ister cok fazla ilgilendigi http://www.makatdan.info genc oglani kalici misafir olarak evde kalmasini saglayan milf oglu http://www.gelirsin.info isten evden ayrilip markete kadar gittiginde genc oglanin http://www.incirli.info yanina oturur ve sikini memelerini arasina alip bosaltir ve http://www.uluslararasi.info dusta temizlenmek icin banyoya geldiklerinde banyoda http://www.bendir.info da bir posta kendini siktirip yoga yaparken yanina cagirir